
OAS paprika chips
OAS paprika chips
De OAS paprika chips zijn zeer rijk aan caroteen wat zorgt voor ondersteuning van de kleur bij garnalen op een natuurlijke manier. Tevens bevat paprika van nature een kleine hoeveelheid mineralen waardoor de vervelling bij garnalen wordt ondersteund.
De paprika chips hebben een hoge voedingswaarde en zorgen voor ondersteuning van de groei, kleur en kweek bij garnalen. Paprika bevat belangrijke sporen-elementen en vitaminen. De chips zijn gemakkelijk verteerbaar voor de dieren.
Paprika bevat ook: Beta Glucan. Beta Glucan en is een soort schimmel die het immuunsysteem versterkt en garnalen gezond houdt.
Deze sticks zijn dus zeer voedzaam en ziekte-werend!
Dosering
Deze chips kunnen 2 tot 3 keer per week worden gebruikt als aanvullende voeding. Zo veel voeren als de garnalen eten binnen 2 tot 3 uur. Voederresten verwijderen uit het aquarium.
Inhoud
Hersluitbare gripzak met 25, 100, 400 of 1000 gram gedroogde paprika chips.
Briefpost
Dit product kan met briefpost worden verzonden, de 25 gram weegt 35 gram (verzendgewicht) en de 100 gram weegt 125 gram (verzendgewicht). De 400 en 1000 gram's verpakking kan niet met briefpost worden verzonden. Verzending met briefpost is mogelijk tot 200 gram.
Favoriet bij onze garnalen!
Geplaatst op 04/01/2024Moet nog uitgeprobeerd worden.
Geplaatst op 07/05/2023Mijn garnalen zij er gek op
Geplaatst op 06/10/2020top product
Geplaatst op 17/06/2020Ik ben heel tevreden over jullie producten. Hoop dat de volgende keer de producten wel gelabeld zijn.
Geplaatst op 25/03/2020Mijn garnalen zijn er dol op; zodra het in de bak valt duiken ze er gelijk op af
Geplaatst op 21/08/2019Idee spul. In het water word het weer net een vers stukje paprika. Ik gebruik het voor mijn garnalen en ze zijn er dol op.
Geplaatst op 26/05/2019Koper heeft geen omschrijving achtergelaten.
Geplaatst op 26/04/2019Goed hoor
Geplaatst op 09/06/2018