
Easy Life filter medium
Easy-Life Filtermedium – De alleskunner voor kristalhelder water
Zoek je een manier om je aquariumwater kristalhelder en gezond te krijgen zonder chemische toevoegingen? Easy-Life Filtermedium is al jarenlang favoriet bij zowel beginnende als gevorderde aquariumhouders. Het is niet voor niets het meest veelzijdige waterbehandelingsproduct voor zoet- en zeewater: het werkt als waterbereider, onderhoudsproduct, plantenvoeding en gezondheidsboost in één.
Wat doet het voor je aquarium?
Gezondheid van vissen en garnalen
- Vermindert stress (ideaal bij transport of nieuwe bewoners).
- Verhoogt de weerstand en verbetert de natuurlijke kleuren van je dieren.
- Helpt bacteriële infecties, zoals vinrot, sneller te genezen.
- Dieren herstellen zichtbaar sneller na een medicijnbehandeling.
Waterkwaliteit en filtratie
- Maakt je aquariumwater kristalhelder door zweefdeeltjes te binden.
- Verwijdert zware metalen, chloor, chemicaliën en medicijnresten.
- Neutraliseert schadelijke bacteriën en verwijdert nare geurtjes.
- Laat je biofilter effectiever werken en versnelt het opstarten van een nieuwe bak.
- Helpt preventief tegen algproblemen.
Extra ondersteuning voor planten
- Voegt essentiële mineralen en sporenelementen toe voor sterkere, groenere plantengroei.
Dosering en gebruik
Easy-Life is heel zuinig in gebruik. Goed schudden voor gebruik is de belangrijkste regel!
- Algemeen onderhoud: 10 ml per 30 liter water (maandelijks of na elke waterwissel).
- Bij lichte problemen: (denk aan stress, schuwe vissen of lichte troebeling) 10 ml per 15 liter water.
- Bij zware problemen of quarantaine: 10 ml per 10 liter water. Dit kun je eventueel de volgende dag herhalen.
Even goed om te weten: Zodra je het toevoegt, kan het water even troebel worden. Dat is volkomen normaal en zelfs een goed teken; het betekent dat het product de vervuiling aan het binden is. In een gemiddeld aquarium is het water na 4 tot 16 uur weer helder. Bij zware vervuiling kan dit maximaal 48 tot 72 uur duren. Je filters en andere apparatuur kunnen tijdens dit proces gewoon aan blijven staan.
Inhoud
Wij bieden dit product in de volgende verpakkingen aan: 100ml, 250ml, 500ml, 1000ml en de 5000ml jerrycan.
Veelgestelde vragen Easy Life filter medium
Is Easy-Life Filtermedium veilig voor al mijn aquariumdieren?
Ja, absoluut. Het is een 100% natuurlijk product zonder chemicaliën. Het is volkomen veilig voor alle vissen, garnalen, kreeften, slakken en zelfs de meest gevoelige planten.
Moet ik mijn filter of UV-lamp uitzetten tijdens het toevoegen?
Nee, dat is niet nodig. Je kunt het filter, de eiwitafschuimer en zelfs de UV-sterilisator gewoon aan laten staan. Het product werkt direct en effectief, ongeacht de techniek in je aquarium.
Prima, mooi helder.
Geplaatst op 04/11/2025Is goed spul wat goed helpt.
Geplaatst op 31/10/2025Prima product.
Geplaatst op 30/07/2023Goed product ik gebruik het al langer
Geplaatst op 29/03/2023Gebruik het al jaren heel tevreden
Geplaatst op 10/03/2023Zeer goed.
Geplaatst op 17/02/2023Uitstekent 5
Geplaatst op 07/01/2023Multifunctionele natuurlijke toevoeging voor in het aquarium. Heb dit altijd op voorraad.
Geplaatst op 11/09/2021Echt een goed product!
Geplaatst op 15/12/2020Heel goed product, onmisbaar. Als je er wat teveel indoet (per ongeluk) is dat geen probleem. Het maakt ook het water helder.
Geplaatst op 23/05/2020Heel goed product, onmisbaar. Als je er wat teveel indoet (per ongeluk) is dat geen probleem. Het maakt ook het water helder.
Geplaatst op 23/05/2020Geweldig product. En de prijs op deze site is gewoon super
Geplaatst op 09/05/2020Koper heeft geen omschrijving achtergelaten.
Geplaatst op 09/01/2019Ik had toch de veronderstelling dat het algen probleem ook minder zou worden maar dat is helaas niet wat ik gehoopt had! Vandaar maar 3 sterren
Geplaatst op 23/03/2018Top produkt, werkt goed en mijn bak is in prima conditie. Gebruik een dop bij water wisseling en af en toe in de bak (of bij het toevoegen van nieuwe vissen aan mijn bestand.
Geplaatst op 10/02/2018
















